ARDNF-nin investisiya sahəsində uğurlu karyera qurmaq istəyən tələbə qızların peşəkar və fərdi inkişafını dəstəkləyən “Gələcəyimizə İnvestisiya” peşəkar inkişaf proqramının bağlanış mərasimi baş tutub.
May-iyun aylarında keçirilən proqram çərçivəsində iştirakçılar 11 mentor və 5 təlimçi ilə görüşərək Fondun əsas struktur bölmələrinin fəaliyyəti ilə tanış olub və yumşaq bacarıqların artırılmasına yönəlmiş təlimlərdə iştirak ediblər.
Bağlanış mərasimində iştirakçılar təqdimatlarla çıxış edərək proqramla bağlı təəssüratlarını bölüşüblər. Ardınca ARDNF-nin İcraçı direktorunun müavini Bəhruz Bəhramov ilə “Müasir tələblər – Lider perspektivindən” mövzusunda sessiya keçirilib. Tədbir iştirakçıların təltif olunması ilə yekunlaşıb.
“Gələcəyimizə İnvestisiya” peşəkar inkişaf proqramının ilk məzunlarını təbrik edir, onlara gələcək karyeralarında uğurlar arzu edirik.

The closing ceremony of the “Investing in Our Future” professional development program, initiated by SOFAZ to support the professional and personal growth of female students aspiring to build successful careers in the field of investment, has taken place.
As part of the programme, held from May to June, participants engaged with 11 mentors and 5 trainers, explored the activities of SOFAZ’s key structural departments, and participated in soft skills training sessions.
During the closing ceremony, participants delivered presentations and shared their impressions of the programme. This was followed by a session titled “Modern Demands – From a Leadership Perspective” with Bahruz Bahramov, Deputy CEO of SOFAZ. The event concluded with a certificate presentation ceremony.
We congratulate the first graduates of the “Investing in Our Future” professional development program and wish them success in their future careers.