ARDNF-nin İcraçı Direktoru “Yüksəliş” Müsabiqəsinin Qalibləri ilə Görüşüb
Azərbaycan Respublikası Dövlət Neft Fondunun İcraçı direktoru İsrafil Məmmədov Mentorluq proqramı çərçivəsində dördüncü "Yüksəliş" müsabiqəsinin qalibləri Sənan Mustafayev və Toğrul Yaqublu ilə görüş keçirib.
Görüş zamanı İsrafil Məmmədov mentorluq etdiyi qalibləri əldə etdikləri uğur münasibətilə təbrik edib, onların karyera məqsədləri və gələcək inkişaf perspektivləri barədə fikir mübadiləsi aparıb, şəxsi potensiallarının artırılması ilə bağlı tövsiyələrini bölüşüb.
Qeyd edək ki, hazırda Yüksəliş Müsabiqəsinin 5-ci mövsümünə qeydiyyat davam edir. İştirak etmək istəyən namizədlər 10 aprel tarixinədək müsabiqənin rəsmi internet səhifəsi olan www.yukselish.az vasitəsilə qeydiyyatdan keçə bilərlər.

Israfil Mammadov, the CEO of the State Oil Fund of the Republic of Azerbaijan, held a meeting with the winners of the fourth ‘’Yüksəliş” competition, Sanan Mustafayev and Toghrul Yagublu , as part of the Mentorship Program.
During the meeting, Israfil Mammadov congratulated the winners on their achievements, engaged in discussions about their career goals and future development prospects, and shared valuable recommendations for enhancing their personal potential.
It is worth noting that registration for the fifth season of the “Yüksəliş” competition is currently ongoing. Interested candidates can apply via the competition’s official website, www.yukselish.az, until April 10.