Azərbaycan Respublikası Dövlət Neft Fondu (ARDNF) «Dövlət satınalmaları haqqında» Azərbaycan Respublikasının Qanununa əsasən aşağıdakı proqram təminatı və həmin proqram təminatı üzrə xidmətlərin satınalınması üçün açıq tender elan edir:
- Portfel İdarəetmə / Portfel Mühasibat Sistemi.
Sistemin yaradılması və reallaşdırılması tender qalibi ilə müqavilə bağlandıqdan sonra 1 (bir) il ərzində həyata keçirilməlidir.
Tenderdə texnoloji, portfel idarəedilməsi və əməliyyatların prosessinqi sistemləri üzrə maliyyə sektoruna xidmətləri təmin edən beynəlxalq nüfuzlu proqram təminatı şirkətləri iştirak edə bilərlər.
Azərbaycan və ingilis dillərində hazırlanmış Tenderin Əsas Şərtlər Toplusu (TƏŞT) və əlavə olunan tender sənədləri tenderdə iştirak etmək istəyən təşkilatlara təmənnasız olaraq elektron poçt və ya poçt vasitəsilə çatdırılacaqdır.
Tenderdə iştirak etmək istəyən maraqlı tərəflər ən geci 2007-ci il fevralın 22-dək aşağıdakı sənədləri faksla, elektron poçtla və ya poçtla ARDNF-ə təqdim etməlidirlər:
1. Tenderdə iştirak etmək barədə ərizə;
2. Təşkilatın tam adını, hüquqi statusunu təsdiq edən sənədlərin sürəti (təşkilatın nizamnaməsi, təşkilatın dövlət qeydiyyatı haqqında sertifikatı, qeydiyyat kitabından çıxarışı və sair);
3. Auditdən keçmiş sonuncu maliyyə hesabatı.
Tender təklifləri ən geci 05 mart 2007-cı il tarixdə yerli vaxtla saat 15.00-dək AZ1014, Bakı şəhəri, Bülbül prospekti 20 ünvanda yerləşən ARDNF-ə təqdim edilməlidir.
Tender təkliflərinin (zərflərin) açılması 06 mart 2007-ci il tarixdə, yerli vaxtla saat 11.00-da ARDNF-nin yerləşdiyi ünvandakı inzibati binasında keçiriləcəkdir. Təşkilatların səlahiyyətli nümayəndələri tender üzrə təklif zərflərinin açılmasinda iştirak edə bilərlər.
TƏŞT ilə əlaqədar suallar və sorğular Azərbaycan Respublikası Dövlət Neft Fondunun tender@oilfund.azünvanlı elektron poçtuna və ya (+99412) 4905842 nömrəli faks nömrəsinə (Tender komissiyasının sədri R. Məmmədova) göndərilə bilər.
Azərbaycan Respublikası Dövlət Neft Fondu barədə məlumatlarla Fondun saytında (www.oilfund.az) tanış olmaq olar.

The State Oil Fund of the Republic of Azerbaijan (SOFAZ) in accordance with the Law of the Republic of Azerbaijan on Public Procurements announces an open tender to procure IT solution for Portfolio Management/ Portfolio Accounting System.
The creation and implementation of the System should be done within one year from the date of signing the agreement.
The tender is open to internationally known software companies providing technology, portfolio management and processing services to the financial industry.
SOFAZ will send by e-mail or courier post formal Request for Proposal (RFP), prepared in both Azeri and English language and accompanying bidding documents at no charge to all those who expressed interest.
The interested companies should send by fax, e-mail or courier post by the latest 22nd of February the following documents:
1. Expression of interest (letter of participation);
2. Information about your company, country of incorporation, legal status (company-law, the certification about state registration, copy from register, etc.)
3. The last audited financial statements.
SOFAZ has set March 05th, 2007 03:00 p.m. local time as a deadline for submission of tender proposals in response to RFP. Bids shall be sent to SOFAZ address at 20 Bulbul avenue, Baku, Azerbaijan, post code AZ1014.
Opening of bids will take place at 11:00 a.m. local time on March 06th, 2007 in the administrative building of SOFAZ. The authorised representatives of companies can participate at the opening of bids.
Questions and inquiries regarding RFP shall be emailed to tender@oilfund.az or faxed to +99412 4905842 to the attention of Mr.R.Mammadov, Chairman of Tender Committee.