1. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Neft Fondu 2002-ci il ərzində maliyyə fəaliyyəti haqqında hesabatının beynəlxalq mühasibat uçotu standartlarına uyğun auditinin keçirilməsi üzrə təkliflər sorğusu üsulu ilə satınalma proseduru (müsabiqə) keçirir.
2. Müsabiqədə iştirak etmək üçün iddiaçılar öz təkliflərini aşağıdakı sənədlərlə birgə 10 fevral 2003-cü il tarixindən gec olmayaraq təqdim edə bilərlər:
3. Üstünlük verilən əsas texniki meyar: iri maliyyə və investisiya qurumlarında (fondlarında) beynəlxalq standartlara uyğun auditin aparılması üzrə iş səriştəsi və təcrübəsi.
4. İşin aparılma yeri: Azərbaycan Respublikası Dövlət Neft Fondunun 370025, Bakı şəhəri, Sabit Orucov küçəsi, 28 ünvanında yerləşən inzibati binası.
5. İşin icra müddəti: müsabiqənin qalibi ilə yekun müqaviləsi imzalandığı gündən etibarən 6 (altı) həftə .
6. Dövlət Neft Fondunun Təkliflər sorğusunun əsas şərtlərini və digər məlumatları 90 57 32 nömrəli telefona müraciət etməklə Neft Fondunun inzibati binasından əldə etmək olar.

1. The State Oil Fund of the Republic of Azerbaijan invites bids for the IAS audit of its financials statements for the year ending 31 December 2002.
2. Interested bidders are to submit their proposals along with the following documents before February 10, 2003:
- application to bid;
- information on a bidder (full name, legal address, status, bank details, information on appropriate work experience, and a notarized copy of the company's registration certificate);
- notarized copy of license granting the bidder the right to conduct audit activity in the Republic of Azerbaijan;
- Information on financial activity of bidder for the last year, as well as a current bank statement and copy of the balance sheet.
3. Main technical advantage: bidders must have skills and experience acquired from the provision of auditing services based on international standards for large financial and investment institutions (funds).
4. Address of audit work implementation: the administrative office of the State Oil Fund of the Republic of Azerbaijan which are located at Sabit Orujov str. 28, Baku, Azerbaijan
5. Implementation period: 6 (six) weeks commencing from the signing of a final contract.
6. A bid package giving full details and other information can be obtained from the administrative office of the State Oil Fund of the Republic of Azerbaijan by calling 90 57 32.