Neft Fondunun İcraçı direktoru ilə Madrid Klubunun Prezidenti Vim Kokun başçılıq etdiyi nümayəndə heyəti arasında görüş keçirilmişdir
07 May 2013 17:56:53
2013-cü ilmayın 7-də Azərbaycan Respublikası Dövlət Neft Fondunun (ARDNF) İcraçı direktoru Şahmar Mövsümov ilə Niderlandın keçmiş Baş naziri, Madrid klubunun prezidenti Vim Kok və onun rəhbərlik etdiyi Madrid Klubunun üzvləri arasında görüş keçirilmişdir.
Görüş zamanı tərəflər rəhbərlik etdikləri qurumlar haqqında ətraflı məlumat vermiş və qarşılıqlı əməkdaşlıq perspektivlərini müzakirə etmişlər.

SOFAZ Executive Director meets with delegation headed by the President of the Club de Madrid Wim Kok
07 May 2013 17:56:53
Shahmar Movsumov, the Executive Director of the State Oil Fund of the Republic of Azerbaijan (SOFAZ) meets the President of the Club de Madrid, former Prime-Minister of the Netherlands Wim Kok and the members of the Club de Madrid on May 7, 2013.
During the meeting, the sides gave detailed information about activities of their organizations and discussed the prospects of mutual cooperation.