ARDNF əməkdaşlarının iştirakı ilə Bakı Dövlət Universitetində infosessiya keçirilib
20 aprel tarixində ARDNF əməkdaşlarının iştirakı ilə Bakı Dövlət Universitetində Fond barədə məlumatlılığın artırılması məqsədilə infosessiya keçirilib.
Univeristetin tətbiqi riyaziyyat və kibernetika fakültəsinin tələbələri ilə görüşdə Fondun İnvestisiya departamentinin Səhmlər və alternativ investisiyalar şöbəsinin baş treyderi Nigar Əzizova Fondun invetisiya portfeli və fəaliyyəti haqqında təqdimatla çıxış edib.
Tədbirdə həmçinin, Fondun elan etdiyi Yay təcrübə proqramı və onun üstünlükləri barədə tələbələrə ərtaflı məlumat verilib.
Qeyd edək ki, iyun-iyul aylarını əhatə edən və bakalavr, magistr, MBA dərəcələri üzrə təhsilini 2022 və 2023-cü illərdə başa vuran bütün yeni məzunlar, eləcə də, yüksək akademik göstəricilərə malik ikinci kurs magistr və ya MBA dərəcələri üzrə təhsil alan tələbələr üçün nəzərdə tutulan təcrübə proqramına son icra tarixi 28 apreldir.

20 Apr 2023 16:47:00
The info session was organized at Baku State University with the participation of SOFAZ employees in order to raise awareness about the Fund.
Nigar Azizova, senior trader of the Private Equity Division of Investment Department, made a presentation about the Fund's investment portfolio and activities at the meeting with the students of the Faculty of Applied Mathematics and Cybernetics of the Baku State University.
The students were also informed about the SOFAZ Summer internship program ad its advantages.
It should be noted that the Summer internship program that will last for 2 months (June-July) is considered for the recent graduates from the years of 2022 and 2023, as well as second-year Master's or MBA students with a track record of high academic performance. The submission deadline is April 28th, 2023.